Zapraszamy do pierwszej w Polsce szkoły karmienia piersią dla przyszłych rodziców! kliknij

WitamySpecjalizujemy się w diagnozowaniu przyczyn niepowodzeń i problemów w karmieniu piersią oraz ich rozwiązywaniu. Większość problemów z karmieniem piersią wynika z błędów w przystawianiu dziecka, nieprawidłowej pozycji do karmienia, zaburzonego odruchu ssania u dziecka (stosowanie smoczków, kapturków) lub niewłaściwej częstotliwości karmień. Im wcześniej skorzystasz z pomocy tym łatwiej będzie rozwiązać problem.


W naszej pracy opieramy się na Kodeksie Etycznym Międzynarodowych Konsultantów Laktacyjnych.


Świadczymy profesjonalne usługi, oparte na najnowszej wiedzy z zakresu laktacji i położnictwa, nie wykraczając poza zakres naszych kompetencji określonych zdobytymi dyplomami i uprawnieniami zawodowymi i przy uznaniu zasady, że decyzje, co do sposobu postępowania zawsze podejmuje matka, a my dostarczamy jej potrzebnych informacji i aktywnie wspieramy w podjętych działaniach.


Ponad 17 letnie doświadczenie w poradnictwie laktacyjnym, współpraca z CENTRUM NAUKI o LAKTACJI w Warszawie oraz najnowsza wiedza poparta zdanymi egzaminami IBCLC oraz pełne zaangażowanie daje nam solidne podstawy do świadczenia fachowych porad w tej dziedzinie.


Nasz zespół to: